معرفی شرکت

معرفی شرکت

مجتمع صنعت آلتان آزمون

مجتمع صنعت آلتان آزمون، از سال ۱۳۸۷ همزمان با طی مراحل ثبت اختراع ایده‌های محصولات گرمایشی برقی، فعالیت خود را در شهر ارومیه، با تولید و عرضه پدهای گرمایش برقی تحت برند تاپ‌سان (TopSUN) آغاز و از همان سال نخست، با صادرات محصولات به کشور ترکیه و عرضه همزمان به بازار، خود را بعنوان اولین و تنها تولیدکننده سیستم‌های گرمایش مطبوع برقی کشور معرفی نمود. همزمان با تمرکز بیشتر به بازارهای داخلی و گسترش تنوع محصولات تولیدی، از سال ۱۳۹۴، ضمن ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری به شماره ثبت ۱۵۵۶۴، دفتر مرکزی این مجتمع در شهر تهران شروع به فعالیت نمود.
در حال حاضر، با گذشت قریب بر ۱۲ سال فعالیت، مجتمع صنعت آلتان آزمون، با تولید و  عرضه محصولات گرمایشی در زمینه‌های کارکردی مختلف با گستره ‌ای به پهنای ایران، ارائه محصول و خدمات می‌نماید.

مجتمع صنعت آلتان آزمون، با عرضه محصولات صرفا برقی که قابلیت بهره‌گیری از منابع انرژی‌های تجدیدپذیر و حذف کامل استفاده از سوخت‌های فسیلی را فراهم نموده به معنای واقعی حوزه فعالیت خود را به سمت انرژی‌های سبز سوق داده است.
با توجه به رویکرد بهره‌گیری از محصولات پاک، چندین و چند پروژه تحقیقاتی توسط سازمان‌ها، نهادهای دولتی و غیر دولتی با هدف بهره‌گیری بهتر از این محصولات صورت گرفته ویا در حال انجام می‌باشند.
مجتمع صنعت آلتان آزمون، در طی سالیان فعالیت خود، موفق به طراحی و ارائه نسل جدید از محصولات گرمایشی در حیطه‌های ساختمانی، صنعتی، عمرانی، رستورانی و … شده است که از این دست می‌توان به پد گرمایشی، رادیاتور دکوراتیو شیشه‌ای ، رادیاتور قرنیزی، پدباکس‌، گرمکن صندلی و … اشاره نمود.

بمنظور آشنایی با محصولات، به منوی محصولات و خدمات مراجعه بفرمایید.

واتساپ چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟
تماس سریع : 09120198229