تصاویر جلسات، نمایشگاه‌ها، قراردادها

پنجمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری – محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران


۵-۳ خرداد‌ماه سال ۱۳۹۵

لینک خبر: 

هشتمین نمایشگاه صنایع و ماشین‌آلات کشاورزی – محل نمایشگاه های بین‌المللی ارومیه


۲۴-۲۱ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۵

لینک خبر: 

سومین نمایشگاه فناوری‌های پیشرفته و جشنواره انگور – ارومیه


۲۸-۲۴ شهریورماه سال ۱۳۹۴‌

لینک خبر: 

اولین نمایشگاه توانمندی‌های حمل و نقل عمومی درون‌شهری کشور

۹۵-۱۰-۱۶ |حمید مظاهری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل با هوشنگ خندان دل معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور دیدار کرد‌.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل ، هوشنگ خندان‌دل، معاو ن امور عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در جریان بازدید از اولین نمایشگاه توانمندی‌های حمل و نقل عمومی درونشهری کشور که در محل “شهر آفتاب” تهران در حال برگزاری است، با حضور در محل غرفه سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل با مدیرعامل این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

خندان‌دل در دیدار با حمید مظاهری، از سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل که برای اولین بار در کشور نسبت به تعبیه سیستم گرمایش از کف در اتوبوس‌های درونشهری اقدام کرده است، قدردانی کرد و گفت: می توانیم از این تجربه موفق و قابل توجه؛ در دیگر سازمان‌های اتوبوسرانی سراسر کشور نیز استفاده کنیم.

دیدار با فرماندار، شهردار و رییس پژوهشکده گل و گیاهان زینتی محلات

۹۵-۸-۱۸ | فرماندار شهرستان محلات صبح امروز با سرمایه گذار طرح ایجاد سیستم گرمایشی نوین در گلخانه ها دیدار کرد.

در این جلسه که با حضور علی زینی وند فرماندار محلات، شهردار، رییس پژوهشکده گل و گیاهان زینتی، جمعی دیگر از مسئولان شهرستان و تعدادی از گلکاران محلاتی برگزار شد، سرمایه گذار طرح احداث سیستم گرمایشی نوین به تشریح نحوه اجرای این پروژه در گلخانه ها پرداخت.

این طرح با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی برای واحدهای گلخانه ای شهرستان به گلکاران محلات پیشنهاد شده که پس از جمع بندی صورت گرفته، فرماندار محلات خواستار برگزاری نشستی تخصصی توسط  گلکاران شهرستان با سرمایه گذار طرح برای بررسی بیشتر جزئیات شد.

هشتمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان – محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اردبیل


۵-۲ اسفند‌ماه سال ۱۳۹۶

لینک خبر: 

اولین نمایشگاه توانمندی‌های حمل و نقل عمومی درون‌شهری کشور – نمایشگاه شهر آفتاب / تهران


۱۸-۱۶ دی‌ماه سال ۱۳۹۵

دیدار با فرماندار، شهردار و رییس پژوهشکده گل و گیاهان زینتی محلات / استان مرکزی


۱۸ آبان‌ماه سال ۱۳۹۵‌

جلسه و دیدار حضوری با شهردار ارومیه و معاونت برنامه‌ریزی شهرداری ارومیه / آذربایجان‌غربی

۹۸-۹-۱۳ | پیروی هماهنگی‌های صورت گرفته، در روز چهارشنبه مورخه ۱۳ آذرماه سال ۱۳۹۸، با حضور در دفتر شهردار محترم شهر ارومیه، جناب آقای دکتر حضرت‌پور و در حضور ایشان و معاونت برنامه‌ریزی شهرداری ارومیه آقای مهندس حسین دوستی، ضمن تبادل نظر در خصوص سیستم‌های گرمایش برقی تاپ‌سان و کارکرد متنوع آن در بخش‌های موردنیاز شهری و شهرداری، پنل گرمایشی دکوراتیو مزین به شهر ارومیه در دفتر شهرداری نصب و مقرر گردید، نسبت به خرید از پنل‌های فوق‌الذکر برای معاونت‌های مختلف شهرداری اقدام گردد.

عقد قرارداد دو فقره پروژه تحقیقاتی در بخش تحقیقات فنی و مهندسی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی

۹۸-۶-۲۰ | قرارداد دو فقره پروژه تحقیقاتی در بخش تحقیقات فنی و مهندسی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی با مجتمع صنعت آلتان آزمون منعقد گردید.

در روز چهارشنبه مورخ ۲۰ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ قرارداد دو فقره پروژه تحقیقاتی در بخش تحقیقات فنی و مهندسی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی با مجتمع صنعت آلتان آزمون منعقد گردید. در این قراردادها مقرر شد “ساخت و ارزیابی توری هوشمند با قابلیت کاربرد چندمنظوره در باغات استان” توسط آقای مهندس فرید امیرشقاقی و “اصلاح بارگاه سنتی خشک کردن انگور با استفاده از صفحات گرمایش هوشمند” توسط سرکار خانم دکتر شهین زمردی اجرا گردد.

چهارمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه

۹۶-۷-۱۵ | چهارمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حسین پناهی و با حضور اعضای کمیسیون،مهندس حسین بخشایشی و حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد خلیل پور و نیز مهندس سلامتی،معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه،مهندس شاد قوشجی،مدیرعامل سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری ارومیه، مهندس میلاد شوهانی، مدیر بازرگانی شرکت راهدار صنعت ماشین، مهندس تلچی ،نماینده شرکت مجتمع صنعت آلتان آزمون با موضوع بررسی و پیشنهادات ارائه شده در خصوص تجهیز ناوگان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری ارومیه در تاریخ ۱۵/۷/۹۶ در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.
حسین پناهی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه نباید در زمینه خدمات رسانی و تکنولوژی روز دنیا عقب بمانیم گفت:امروز تمامی کلانشهرهای کشور با علم روز و تکنولوژی جدید در همه زمینه های حرکت می کنند و نباید اجازه دهیم شهر ارومیه از این مقوله عقب بماند و باید تلاش کنیم به بهترین نوع ممکن در امر خدمات رسانی به شهروندان انجام وظیفه نمائیم.

جلسه و دیدار حضوری با شهردار ارومیه و معاونت برنامه‌ریزی شهرداری ارومیه / آذربایجان‌غربی


۱۳ آذرماه سال ۱۳۹۸

لینک خبر: 

عقد قرارداد دو فقره پروژه تحقیقاتی مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی


۲۰ شهریورماه سال ۱۳۹۸

چهارمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه / استان آذربایجان‌غربی


۱۵ مهرماه سال ۱۳۹۶‌

واتساپ چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟
تماس سریع : 09120198229